Renginiai

IKIMOKYKLINUKŲ IR PRIEŠMOKYKLINUKŲ MENINIO SKAITYMO RENGINYS „IŠ VAIKYSTĖS ŽODŽIŲ“

Vasario 25 dieną ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai dalyvavo meninio skaitymo rytmetyje „Iš vaikystės žodžių“. Vaikai deklamavo įvairius eilėraščius draugams ir mokytojams. Už vaikų pastangas deklamuojant eilėraščius Dainorėlių bendruomenė visus apdovanojo smagiais pieštukais, o pačius pažangiausius dalyvius – padėkos raštais. Visi vaikai renginio metu ir ruošdamiesi jam puoselėjo pagarbą gimtajai kalbai, poezijai, tobulino iškalbą.
Ankstesni įrašai


Gruodžio 22 dieną Vilniaus darželio – mokyklos ,,Dainorėliai“ lauko erdvėje vyko šešėlių teatro spektaklis  „Samtelio pasaka“. 

Gruodžio 21 - 22 d. darželyje-mokykloje vyko Kalėdinė šventė. 

Vieną tamsų rūškanotą trečiadienio rytą uždegti vaikų žibintai rodė kelią į salę, kur visi 1-4 klasių mokinukai, viena klasė po kitos, žiūrėjo šešėlių teatro spektakliuką apie Berniuką ir Dievo dovanotą širdelę, giedojo giesmeles ir trumpai susimąstė apie advento ir  šventų Kalėdų prasmę.

Lietuvos Nacionalinis operos ir baleto teatras rugsėjo 14 d., 15 val. pakvietė 4 klasės mokinius  į tokį renginį:

Rugsėjo 2 dieną Astridos Lindgren knygų personažai Pepė Ilgakojinė ir Karlsonas atvyko į ,,Dainorėlių“ darželį su lagaminu, kuriame buvo įvairių užduočių.