Aktualijos

APIE PADANGŲ PERDIRBIMĄ...

 Kovo 10 dieną į „Saulutės“ grupę atvyko Oskaro tėtis ir papasakojo vaikams apie transporto priemonių padangas. Vaikai apžiūrėjo medžiagas iš kurių jos yra sudarytos. Visi spėliojo ką galima pagaminti iš perdirbtų padangų, o vėliau susipažino su realiais pavyzdžiais. Vaikai dalinosi įspūdžiais: „Mane nustebino, kad daugiausia padangų pagamina Lego“ (Smiltė), „Man labai patiko, kad galėjome apžiūrėti iš padangų pagamintus daiktus“ (Faustas). Buvo labai įdomu. Ačiū Oskaro tėčiui.
Ankstesni įrašai


Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės muzikos festivalis ,,Nauji garsai - 2024” organizuojamas jau šeštą kartą. Festivalis įvyko balandžio 28 dieną Vilniaus J. Tallat Kelpšos konservatorijoje. Ne pirmą kartą šiame festivalyje dalyvauja  d/m „Dainorėliai“ jaunieji pianistai. Šį kartą dalyvavo S. Sabaliūtė (priešmokyklinė gr.), K. Berūkštytė (pirma kl.),  G. Tabokaitė (antra kl.) mokytojos I. Markauskienės ugdytinės.

Kas ten vyko ?

Vilniaus miesto 2-3 klasių mokinių deklamavimo konkursas ,,Poetry Pals“. Mūsų mokyklą atstovavo Vincentas Brasiūnas ir Ignas Turonis. Mokiniai gavo padėkas, knygas ir saldžias dovanėles. Grįžome į mokyklą pilni įspūdžių ir ir naujų patirčių.