Aktualijos

 Kovo 10 dieną į „Saulutės“ grupę atvyko Oskaro tėtis ir papasakojo vaikams apie transporto priemonių padangas. Vaikai apžiūrėjo medžiagas iš kurių jos yra sudarytos. Visi spėliojo ką galima pagaminti iš perdirbtų padangų, o vėliau susipažino su realiais pavyzdžiais. 

Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės muzikos festivalis ,,Nauji garsai - 2024” organizuojamas jau šeštą kartą. Festivalis įvyko balandžio 28 dieną Vilniaus J. Tallat Kelpšos konservatorijoje. Ne pirmą kartą šiame festivalyje dalyvauja  d/m „Dainorėliai“ jaunieji pianistai. Šį kartą dalyvavo S. Sabaliūtė (priešmokyklinė gr.), K. Berūkštytė (pirma kl.),  G. Tabokaitė (antra kl.) mokytojos I. Markauskienės ugdytinės.

Kas ten vyko ?

Vilniaus miesto 2-3 klasių mokinių deklamavimo konkursas ,,Poetry Pals“. Mūsų mokyklą atstovavo Vincentas Brasiūnas ir Ignas Turonis. Mokiniai gavo padėkas, knygas ir saldžias dovanėles. Grįžome į mokyklą pilni įspūdžių ir ir naujų patirčių.

Gruodžio 1 d. „Saulutės“ grupės vaikai sulaukė svečio – Fausto tėčio Martyno. Jau keletą savaičių  vaikai domėjosi  žmonių naudojamais prietaisais dabar ir senovėje. Todėl tėtis Martynas  dar labiau pagilino vaikų žinias pasakodamas istorijas, suteikė galimybę  išbandyti įvairius fotoaparatus – nuo seniausių, iki naujausių. 

Specialiosios pedagogės Vilmos Jasudėnaitės straipsnis apie tai, kad įvairovė yra normalu.

Dainorėlių ugdytiniai spalio 20 d. sulaukę LR seimo kvietimo dalyvavo Vilniaus miesto žemės ūkio dienos renginyje. Vaikai turėjo puikią progą pamatyti moderniausią žemės ūkio techniką, dronus ir robotus. Mažuosius lankytojus ypač pradžiugino galimybė susipažinti su ožkomis, avimis, alpakomis, poniu. Vaikai susipažino su medaus skoniu, apžiūrėjo avilį.  

Prašome mokyklos bendruomenę atkreipti dėmesį į tai, kad tik dėl mokinio ligos, o ne dėl praleistų pamokų pateisinimo turėtų būti kreipiamasi į sveikatos priežiūros įstaigą. Sveikatos priežiūros įstaigos neišduoda pažymų ar kitų dokumentų, pateisinančių praleistas pamokas- praneša ŠMSM ministras.