Aktualijos

Gruodžio 1 d. „Saulutės“ grupės vaikai sulaukė svečio – Fausto tėčio Martyno. Jau keletą savaičių  vaikai domėjosi  žmonių naudojamais prietaisais dabar ir senovėje. Todėl tėtis Martynas  dar labiau pagilino vaikų žinias pasakodamas istorijas, suteikė galimybę  išbandyti įvairius fotoaparatus – nuo seniausių, iki naujausių. 

Specialiosios pedagogės Vilmos Jasudėnaitės straipsnis apie tai, kad įvairovė yra normalu.

Dainorėlių ugdytiniai spalio 20 d. sulaukę LR seimo kvietimo dalyvavo Vilniaus miesto žemės ūkio dienos renginyje. Vaikai turėjo puikią progą pamatyti moderniausią žemės ūkio techniką, dronus ir robotus. Mažuosius lankytojus ypač pradžiugino galimybė susipažinti su ožkomis, avimis, alpakomis, poniu. Vaikai susipažino su medaus skoniu, apžiūrėjo avilį.  

Prašome mokyklos bendruomenę atkreipti dėmesį į tai, kad tik dėl mokinio ligos, o ne dėl praleistų pamokų pateisinimo turėtų būti kreipiamasi į sveikatos priežiūros įstaigą. Sveikatos priežiūros įstaigos neišduoda pažymų ar kitų dokumentų, pateisinančių praleistas pamokas- praneša ŠMSM ministras.

Nauja mokslo metų pradžia dažnai yra sunkus laikotarpis. Pasikeitęs dienos režimas, padidėjęs tempas ir žinių gausa gali tapti iššūkiu daugeliui suaugusiųjų, o ką jau kalbėti apie vaikus. Parengėme Jums kelis patarimus, kaip lengviau visa tai išgyventi ir padėti savo vaikui.

Skelbiamas pakviestų mokinių į pirmą klasę sąrašas.

„Varpelio“ grupės vaikučius, sėkmingai pabaigusius priešmokyklinio ugdymo programą, ugdytinio Oskaro tėtis  pakvietė pasisvečiuoti savo darbovietėje TV bokšte.