Renginiai

LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Lietuvos valstybės atkūrimo šventei paminėti visą savaitę vyko pilietiškumo ir tautiškumo ugdymui skirtos veiklos. Vaikai išpuošė mokyklą savo pagamintais darbeliais, piešiniais, susibūrę dainavo, deklamavo. Mokykloje rado atgarsį su tuo susijusi idėja – nupynę 700 trispalvių juostelių, mokiniai išėjo pasveikinti vilniečius su Lietuvos valstybės atkūrimo švente į Gedimino prospektą.

 
Ankstesni įrašai


Vaikai, susipažinę su Užgavėnių tradicijomis ir papročiais, džiugiai puošėsi kaukėmis ir laukė šventės. Šventės dieną drauge linksmai dainavome, žaidėme žaidimus, kviesdami pavasarį ir varydami žiemą iš kiemo, kepėme ir ragavome blynus. Užgavėnės - viena smagiausių ir vaikų laukiamiausių švenčių!

Pas „Dainorėlių“ vaikus sausio 5 dieną buvo atvykę Trys karaliai – Kasparas, Merkelis, Baltazaras papasakoti savo istoriją.

Laukdami šv. Kalėdų, ,,Dainorėlių“ darželio-mokyklos mokiniai kartu su fortepijono mokytoja I.Markauskiene pakvietė tėvelius pasiklausyti jų muzikavimo.

Gruodžio 13 d. „Dainorėlių“ bendruomenėje - tradicine tapusi Šv. Liucijos - šviesos diena. 

„Dainorėlių“ šiuolaikinio šokio studijoje šokančios mokinės buvo pakviestos dalyvauti Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų“ atidaryme. Atliko šokį „Ugnies paukštė“. Ačiū šokėjoms ir mokytojai Rasai Sviderskienei.