JAUNŲJŲ PIANISTŲ ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIS

JAUNŲJŲ PIANISTŲ ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIS

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos salėje balandžio 29 d. vyko jaunųjų pianistų šiuolaikinės muzikos festivalis ,,Nauji garsai“. Jame dalyvavo virš 60 jaunųjų pianistų iš įvairių Vilniaus, Ukmergės, Kauno muzikos mokyklų. Šiame festivalyje dalyvavo ir mūsų d/m ,,Dainorėliai“ pirmos klasės moksleivė Gilija Tabokaitė - metodininkės I. Markauskienės ugdytinė. Sėkmingai pasirodžiusi buvo apdovanota diplomu. Sveikiname ir džiaugiamės jų sėkme.                                                    
Ankstesni įrašai


Nors visi žinome legendą, o kai kas iš mūsų lankėsi picerijoje ,,Jurgis ir drakonas", tačiau ne visi žinom kokios Jurginių šventimo tradicijos iki šių dienų yra išlikę Anglijoje ir Lietuvoje? Per anglų kalbos pamokas, skirtas švento Jurgio dienai, 2-4 klasių d/m ,,Dainorėlių" pradinukams buvo svarbiausia išsiaiškinti, kodėl balandžio 23-ioji tokia ypatinga anglams.

Vilniaus m. savivaldybės tarybos sprendimu, prašymai priimami nuo 2023 m. kovo 1 d. iki 2023 m. gegužės 31 d. savivaldybės elektroninėje prašymų registravimo sistemoje.

 
 

Gerb. Tėveliai/ globėjai,

Stebint išaugusį vaikų sergamumą skarlatina, dalinamės informaciniu pranešimu, kuris padės identifikuoti ligos simptomus. Taip pat pateikiamos profilaktikos priemonės ir rekomendacijos, kurios padės išvengti šios ligos. Likite sveiki!