TRIJŲ KARALIŲ ŠVENTĖ

TRIJŲ KARALIŲ ŠVENTĖ

Dainorėliuose buvo paminėta Trijų Karalių šventė. Vaikai ne tik stebėjo video vaidinimą-pasaką apie Tris Karalius, bet ir patys parengė  savo vaidinimą su lėlėmis. Visi šventėje dainavo skambias dainas, šoko ir  linksmai atsisveikino su eglute. Visiems palinkėję ateinančiais metais sveikatos, laimės, ramybės, santarvės ir geros nuotaikos,Trys Karaliai iškeliavo
Ankstesni įrašai


Gruodžio 5 d. „Dainorėlių“ darželyje-mokykloje įvyko susitikimas steigėjo, Vilniaus miesto savivaldybės Mero pavaduotojos Editos Tamošiūnaitės su Vilniaus miesto „Spindulio“ metodinio būrelio iš 22 Naujamiesčio, Panerių, Grigiškių, Vilkpėdės seniūnijų ikimokyklinio ugdymo įstaigų atstovais.

Mieli Dainorėliečiai,

Kviečiame visus lapkričio 29 d. 17 val į Žibintų šventę.

Rugsėjo 26 d. darželio-mokyklos „Dainorėliai“ pradinių klasių mokiniai anglų kalbos pamokų metu vykdė projektą, skirtą Europos kalbų dienai paminėti.

Rugsėjį ugdymo įstaigos išgyvens pokyčius, nes vėl prisipildys būriu naujų vaikų. Tėvai (globėjai), kurie nuo rudens palydės savo atžalas į ugdymo įstaigą, išgyvens ne tik džiaugsmą, bet nerimą, jaudulį ir nežinią. Darželio lankymo pradžia yra labai svarbus laikotarpis vaiko ir šeimos gyvenime, tad labai svarbu suteikti vaikui saugumo jausmą, atliepiant jo individualius poreikius. Pateikiame parengtą vaikų adaptacijos infografiką, kuris, tikimės, padės sklandžiai užtikrinti adaptacijos procesą ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Taip pat pateikiame rekomendacijas apie sėkmingą vaiko adaptaciją.

 

Artėjant Mindaugo karūnavimo dienai, vaikai prisiminė Lietuvos istoriją. Vaikščiodami po žaliuojančias pievas, vaikai rinko nuostabiausius vasaros žiedus ir įkvėpti jų grožio sukūrė karališkas karūnas.