VILNIAUS ROTUŠĖJE IŠKILMINGAI ĮTEIKTI ATMINIMO ŽENKLAI „UŽ NUOPELNUS VILNIAUS SAVIVALDAI“

VILNIAUS ROTUŠĖJE IŠKILMINGAI ĮTEIKTI ATMINIMO ŽENKLAI „UŽ NUOPELNUS VILNIAUS SAVIVALDAI“

2021 m. spalio 11d. Vilniaus Rotušėje iškilmingai įteikti Atminimo ženklai „Už Nuopelnus Vilniaus savivaldai“

Aktyviausiems, arčiausiai bendruomenių esantiems, kasdien savo miestui iš širdies dirbantiems ir vilniečių rūpesčius sprendžiantiems savivaldybės, jai pavaldžių įmonių ir įstaigų darbuotojams.

TARP JŲ - IR MŪSŲ VILNIAUS DARŽELIO- MOKYKLOS „DAINORĖLIAI‘‘ DIREKTORĖ LIUCIJA.

Nuoširdžiausiai sveikiname.

 
Ankstesni įrašai


Darželio-mokyklos direktorė Liucija mokytojų dienos proga pakvietė Dainorėlių bendruomenės narius pakeliauti po Lietuvą. Vienbalsiai buvo nuspręsta vykti link Baltijos jūros. Buvo aplankyta senoji Palangą, gražioji Kretinga ir net Japoniškas sodas. Visi džiaugėsi smagia ir naudinga kelione.

Siekiant įgyvendinti 2021 metų „Dainorėlių“ ugdymo, „Smalsuolių pasaulio“ projekto tikslą  – saugios aplinkos kūrimo puoselėjimą, pirmos klasės mokiniai lankėsi Saugaus eismo mokykloje. Vaikai prisiminė ir įtvirtino saugaus eismo gatvėje taisykles, kurios taip būtinos pirmokams.

                                                            Tikėkite savo vaiku ir mylėkite jį tokį, koks yra, o ne tokį, koks jums patiktų.

SVARBIAUSI BRANDUMO MOKYKLAI KOMPONENTAI:

socialinis emocinis brandumas: savęs suvokimas ir savigarba; elementari savikontrolė, susivaldymas; gebėjimas gyventi greta kitų: bendravimas, bendradarbiavimas, atsakomybė

Turbūt dažnai susiduriame su problema, kad mūsų vaikai neklauso. Ši problema sena kaip pasaulis. Tad dalinamės gerąja patirtimi iš Vilniaus universiteto Vilniaus psichoterapijos studijos dr. Dalios Nasvytienės seminaro medžiaga. 

Kaip veikia programėlė KORONA STOP LT ?