SPALVOTI KALĖDŲ MEDUOLIAI

SPALVOTI KALĖDŲ MEDUOLIAI

Šventinė nuotaika jau įsisiūbavusi į miestą skverbėsi ir į „Žiogelio“ grupę. Šventiškai nusiteikę ir pakylėti mažieji „Žiogelio“ šeimininkai nutarė sukurti stebuklingą spalvotų Kalėdų meduolių istoriją. Taip spalvotų Kalėdų meduolių istorija prasidėjo kiekvieno „Žiogelio“ herojaus šeimoje, kurioje pasiraitoję rankoves mamos ir tėčiai, kartu su savo vaikais kepė meduolius ir skubėjo į darželį, kur su draugais puošė juos, kūrė iš popieriaus, lipdė iš sūrios tešlos ir dalyvavo Respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų ir mokytojų STEAM projekte  „Kalėdinis meduolis“, kurį organizavo Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis „Obelėlė“. Šio projekto tikslas: organizuoti vaikų patirtinį ugdymą(si) skatinant domėtis gamtos mokslu, inžinerija, menais, technologijomis ir matematika.
Ankstesni įrašai


„Žiogelio“ ir „Saulutės“ grupių ugdytiniai kūrė savo stebuklingus Kalėdinius nykštukus ir dalyvavo respublikinio ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo įstaigų STEAM projekte – virtualioje parodoje „NYKŠTUKŲ KALĖDOS“. 

 Sulaukę gruodžio mėnesio, „Saulutės“ grupės vaikai katu su mokytoja Karolina Kudriavcevaite svarstė, kodėl reikia paukšteliams pagalbos žiemą ir kaip žmonės gali jiems padėti. 

Mokytoja Almonė Rakauskienė inicijavo ir vykdė ilgalaikę meninę edukacinę veiklą  pagal N. Lapinskienės muzikinę pasaką „Turgaus šventė“.

Advento pradžia mūsų įstaigoje vaikų bei mokytojų dėka prasidėjo dvasingai ir pakiliai. Susikaupimo ir pasirengimo šventam stebuklui kelio, kurio pradžią simbolizuoja Advento vainiko pynimas, ėmėsi ir mūsų mažieji „Dainorėlių“ ugdytiniai.

Lapkričio  12 d. „Saulutės“, „Žiogelio“ ir „Varpelio“ grupės vaikai aplankė „Raganiukės“ teatrą.  Vaikai žūrėjo legendinį spektaklį – žaidimą anglų pasakos motyvais apie tris paršiukus Nifnifą, Nufnufą, Nafnafą ir klastūną vilką.