DALYVAVIMAS PROJEKTE „NYKŠTUKŲ KALĖDOS“

DALYVAVIMAS PROJEKTE „NYKŠTUKŲ KALĖDOS“

„Žiogelio“ ir „Saulutės“ grupių ugdytiniai tiki nykštukais ir jų stebuklais. Todėl padedant mokytojoms Violetai, Daliai ir Dianai ugdytiniai kūrė savo stebuklingus Kalėdinius nykštukus ir dalyvavo respublikinio ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo įstaigų STEAM projekte – virtualioje parodoje „NYKŠTUKŲ KALĖDOS!“. Projektą organizavo Kauno lopšelis – darželis „Ežiukas“. Tikslas - pasitelkiant STEAM veiklas, ugdyti vaikų kūrybiškumą, skatinti pažintinius gebėjimus, kuriant nykštukų Kalėdas.

 

„Žiogelio“ grupės Nykštukų kūrimo vaizdo įrašas šioje nuorodoje: https://youtu.be/T7Z30B42qFw 
Ankstesni įrašai


 Sulaukę gruodžio mėnesio, „Saulutės“ grupės vaikai katu su mokytoja Karolina Kudriavcevaite svarstė, kodėl reikia paukšteliams pagalbos žiemą ir kaip žmonės gali jiems padėti. 

Mokytoja Almonė Rakauskienė inicijavo ir vykdė ilgalaikę meninę edukacinę veiklą  pagal N. Lapinskienės muzikinę pasaką „Turgaus šventė“.

Advento pradžia mūsų įstaigoje vaikų bei mokytojų dėka prasidėjo dvasingai ir pakiliai. Susikaupimo ir pasirengimo šventam stebuklui kelio, kurio pradžią simbolizuoja Advento vainiko pynimas, ėmėsi ir mūsų mažieji „Dainorėlių“ ugdytiniai.

Lapkričio  12 d. „Saulutės“, „Žiogelio“ ir „Varpelio“ grupės vaikai aplankė „Raganiukės“ teatrą.  Vaikai žūrėjo legendinį spektaklį – žaidimą anglų pasakos motyvais apie tris paršiukus Nifnifą, Nufnufą, Nafnafą ir klastūną vilką. 

Lapkritį „Debesėlių“ grupė spektakliu paminėjo Šv. Martyno - žibintų dieną. Vaikai vaidino, piešė žibintus, taip tobulindami savo kūrybiškumo gebėjimus.